Čištění a harmonizace prostoru

Každý prostor, vnitřní či venkovní má svou energii. Znáte ten pocit, že někam vstoupíte a jste uvolnění, klidní, plni energie a cítíte se tam dobře. To je prostor s čistou, pozitivní energií.

Na druhou stranu ale můžeme vstoupit do prostoru, kde se necítíme dobře, jsme bez energie, cítíme se stísněni a dokonce můžeme mít nepříjemné fyzické příznaky, jako bolení hlavy, nevolnost apod. To jsou místa s negativní energií a spěcháme z nich pryč. Bohužel se tyto energie nevyhýbají domům a bytům a my pak jsme unavení, bez energie, podráždění, bez nálady a při dlouhodobém působení dochází dokonce ke závažným zdravotním problémům.

V současné době stále více lidí tyto energie a jejich dopady na zdraví a pohodu začíná vnímat. Tyto energie mají různý původ - např. negativní psychická energie, různé astrální entity, přisedlé či usedlé duše, duchové, negativní energie z nemoci, energie smrti, magie. Odstraněním těchto energií se okamžitě nastartuje ozdravný proces, který je nejprve vnímán  na úrovni změny naší nálady, energie a s postupem času i na úrovni fyzické, ve zlepšení našeho zdraví. 

Tuto očistu provádíme naší vlastní technikou na energetické úrovni, někdy však je potřeba zbavit se i určitých předmětů, ve kterých se tato negativní energie drží. Očistu a harmonizaci provádíme vždy po předchozí domluvě přímo u klienta, domlouváme přesný termín a rozsah čištěného prostoru. Následný přesný postup stanovujeme vždy na místě u klienta.