MASÁŽE

Základní masáž, která se týká většiny zákazníků, je o uvolnění nejproblematičtějších partií, včetně ramen a krčních svalů. To je u nás samozřejmá součást masáže. Ke každému zákazníkovi přistupujeme při masáži individuálně, doporučíme co by pro něj bylo ideální a od toho se odvíjí další masáže. Při bolesti zad doporučujeme zákazníkovi zvážit i masáž nohou protože nohy mají na stav zad velký vliv. Délka masáží je obvykle jedna hodina.

Masáž bambusovými hůlkami, tento typ masáže umožňuje lepší uvolnění svalů pokud jsou více zatuhlé.

Masáž lávovými kameny, výborně uvolňuje svaly a taky je ideální pro každého kdo má rád intenzivní prohřátí.

Breussova masáž, jde o uvolňování celé páteře, používá se u ní třezalkový olej.

Medová masáž, jedná se o velmi účinnou detoxikační masáž u které se využívá výborných účinků medu a kompresních masérských tahů. Díky tomu dochází k odstraňování starých usazenin a toxinů z těla. Vlastnosti a léčivé účinky medu využívali již staří Číňané, Egypťané, Řekové i američtí Indiáni.

Relaxační masáž, při této masáži se používá mírnější tlak na svaly a pro dokonalý relaxační zážitek je ideální  spojení s masáží nohou.

Samozřejmostí je použití více druhů masážních olejů s různými parfemacemi a individuální přístup podle potřeb zákazníka. Po masáži všem doporučujeme ještě zůstat alespoň 5-10 minut ležet v klidu na lehátku, nebo si ještě u nás posedět a nechat v klidu doznít účinek masáže.